Sesame House POLECA!!

Współpraca

Jeśli chciałbyś, aby Twoja marka / produkt / strona itp. znalazła się w tym miejscu, skontaktuj się z nami przez formularz w zakładce Kontakt.
Działamy na zasadzie wymiany informacji i loga. My udostępniamy informacje o Tobie, a Ty o naszej witrynie 🙂 


“RZETELNE ŹRÓDŁO WIEDZY I PASJONUJĄCA OPOWIEŚĆ O PSACH, KTÓRE SĄ NAJDZIKSZYM TCHNIENIEM NATURY I NAJCIEPLEJSZYM TCHNIENIEM CYWILIZACJI.

Pierwsza w Polsce albumowa publikacja prezentująca rasy V grupy Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Są wśród nich rasy znane, jak Siberian husky i Alaskan Malamute, oraz zyskujące w Polsce coraz większą popularność, np. akita i shiba, a także rzadko spotykane, w tym nagi pies meksykański, elkhund czarny lub podenco z Ibizy, czy zupełnie nieznane, choćby Jindo dog albo kai.

  • DLA MIŁOŚNIKÓW I WŁAŚCICIELI PSÓW
  • DLA HODOWCÓW I SĘDZIÓW KYNOLOGICZNYCH
  • AKTUALNE WZORCE FCI
  • KOMENTARZE HODOWCÓW, BĘDĄCE WYNIKIEM ICH WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ
  • INFORMACJE DOTYCZĄCE POCHODZENIA, HISTORII I GENETYKI
  • CIEKAWOSTKI NA TEMAT RAS
  • 297 ZDJĘĆ

Pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP), Federation Cynologique Internationale (FCI) oraz Klubu Szpica i Psów Ras Pierwotnych ZKwP

Praca zbiorowa pod redakcją Agnieszki Fałęckiej, Izabeli Przeczek, Ryszarda Wacławika

Wydawnictwo KYNO Paweł Przeczek”

Książkę można zamówić przez formularz kontaktowy na stronie wydawnictwa >> TUTAJ <<
oraz mailowo “czarolo@wp.pl”, telefonicznie +48 698 251 670 i FB “@fb.com/KynoWydawnictwo/


“Husse to szwedzki producent wysokiej jakości suchej i mokrej karmy oraz kosmetyków i drobnych smakołyków dla psów i kotów.
Firma Husse została założona w Sztokholmie w 1987 roku przez Toma Eliassona. W 1993 roku firma rozpoczęła ekspansję na terenie Skandynawii, a 3 lata później rozszerzyła działalność na inne rynki europejskie oraz Amerykę Środkową i Południową. W 2008 roku firma rozpoczęła sprzedaż produktów na terenie Polski.
Obecnie Husse posiada sieć ponad 600 dystrybutorów i jest europejskim liderem w dostawie do domu wysokiej jakości karmy dla psów i kotów.
Husse. Szwedzka jakość z dostawą do domu.”

Karmy Husse zostały opracowane ze szczególną starannością przez lekarzy weterynarii i dietetyków. Zawierają wyłącznie najwyższej jakości składniki, które przekładają się na zdrowie i wspaniały wygląd Twojego psa. Unikalny proces produkcji pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze zastosowanych składników.
Proces produkcji karmy Husse oparty jest na tradycyjnych, skandynawskich recepturach. Nasza nowoczesna fabryka wykorzystuje unikalne, opatentowane technologie podwyższające strawność i smak karmy.
Proces produkcji jest nieustannie monitorowany i testowany przez wykwalifikowany personel. Dietetycy Husse czuwają nad właściwą równowagą energetyczną, mineralną i witaminową w odpowiednich rodzajach produktów.”

Strona internetowa: www.husse.pl


“W rodzinnym gronie tworzymy przysmaki, które chętnie zajadają psy nasze i naszych Przyjaciół. Postanowiliśmy stworzyć produkt najwyższej jakości. W jego skład wchodzą tylko te składniki, które możemy spożyć sami. Staramy się jeść zdrowo i pragniemy, aby nasze zwierzaki też miały tę szansę. Jesteśmy fanami kasz, siemienia lnianego, naszych rodzimych warzyw i ziół. Po nie sięgamy więc najczęściej komponując receptury. Oczywiście podstawą składu jest to, co psy lubią najbardziej – mięso! Używamy tylko pełnowartościowego produktu.

Dziękujemy w języku waszych czworonogów:

Lata Kita”

Strona internetowa: www.latakita.pl


Obrazy i portrety, psie i ludzkie~

Shaqe, Bobe & Shinya

Strona internetowa / FB: facebook.com/Maria-Wojtanowicz-Art


Pluszowe rękodzieło tworzone na zamówienie~

Strona internetowa / FB: facebook.com/kitsewstudio


“Pomysł na stworzenie Wuuff zrodził się z przeświadczenia, że nie spotkaliśmy idealnego rozwiązania na znalezienie nowego domu dla rasowych szczeniaków. Zarówno poszukujący szczeniaka, jak i hodowcy cierpią z powodu braku odpowiednich informacji lub możliwości komunikacji. Szukający szczeniaka nie mają informacji o zapleczu szczeniaka (o hodowcy, rodzicach psiaka, osiągniętych przez nich wynikach, badaniach lekarskich). Zdarza się również, że hodowca nie wie czy hodowany przez niego szczeniak trafi w odpowiednie ręce i do odpowiedniego domu.
Zrozumieliśmy, że potrzebna jest taka witryna, na której mogą się spotykać hodowcy i przyszli właściciele psów, gdzie mogą się poznać i budować wzajemne zaufanie. Na  otwartej i przejrzystej stronie internetowej Wuuff kupujący mogą znaleźć hodowców wybranej rasy i szczeniaki, czekające na nowych właścicieli. Jednocześnie zapewniamy bezpośredni kontakt z hodowcami tak, aby przyszli właściciele po rozmowie z hodowcą mogli podjąć odpowiedzialną decyzję o wyborze rasy i mieli świadomość potrzeb szczeniaka.
Wuuff zapewnia interfejs do bezpiecznych transakcji zakupu oraz gwarantuje, że zakupione szczeniaki bezpieczne i zdrowe dotrą do swoich nowych domów. Dopiero wtedy rozpoczynamy proces pełnej wypłaty dla hodowcy. Oferujemy łatwy i prosty sposób na odbieranie przez hodowców zaliczek, odbieramy i przechowujemy dokonane wpłaty.
Dodatkowo w razie potrzeby pomagamy w załatwieniu bezpiecznego rozwiązania na transport pupila do nowego domu, zdejmując ten ciężar z hodowcy.
Naszym celem na przyszłość jest rozpowszechnianie tego przejrzystego i dostępnego sposobu, który pomaga rasowym szczeniakom znaleźć nowy dom, ku zadowoleniu wszystkich. Ty również możesz nam pomóc w osiągnięciu tego celu, jeśli jesteś hodowcą danej rasy lub przyszłym właścicielem psa rasowego.”

Strona internetowa: www.wuuff.dog