Sesame House POLECA!!

!! STRONA W PRZYGOTOWANIU !!


 

“RZETELNE ŹRÓDŁO WIEDZY I PASJONUJĄCA OPOWIEŚĆ O PSACH, KTÓRE SĄ NAJDZIKSZYM TCHNIENIEM NATURY I NAJCIEPLEJSZYM TCHNIENIEM CYWILIZACJI.

Pierwsza w Polsce albumowa publikacja prezentująca rasy V grupy Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Są wśród nich rasy znane, jak Siberian husky i Alaskan Malamute, oraz zyskujące w Polsce coraz większą popularność, np. akita i shiba, a także rzadko spotykane, w tym nagi pies meksykański, elkhund czarny lub podenco z Ibizy, czy zupełnie nieznane, choćby Jindo dog albo kai.

  • DLA MIŁOŚNIKÓW I WŁAŚCICIELI PSÓW
  • DLA HODOWCÓW I SĘDZIÓW KYNOLOGICZNYCH
  • AKTUALNE WZORCE FCI
  • KOMENTARZE HODOWCÓW, BĘDĄCE WYNIKIEM ICH WIEDZY I DOŚWIADCZEŃ
  • INFORMACJE DOTYCZĄCE POCHODZENIA, HISTORII I GENETYKI
  • CIEKAWOSTKI NA TEMAT RAS
  • 297 ZDJĘĆ

Pod patronatem Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP), Federation Cynologique Internationale (FCI) oraz Klubu Szpica i Psów Ras Pierwotnych ZKwP

Praca zbiorowa pod redakcją Agnieszki Fałęckiej, Izabeli Przeczek, Ryszarda Wacławika

Wydawnictwo KYNO Paweł Przeczek”

Książkę można zamówić przez formularz kontaktowy na stronie wydawnictwa >> TUTAJ <<
oraz mailowo “czarolo@wp.pl”, telefonicznie +48 698 251 670 i FB “@fb.com/KynoWydawnictwo/


HUSSE – szwedzka karma dla psów i kotów
Strona internetowa: www.husse.pl


“W rodzinnym gronie tworzymy przysmaki, które chętnie zajadają psy nasze i naszych Przyjaciół. Postanowiliśmy stworzyć produkt najwyższej jakości. W jego skład wchodzą tylko te składniki, które możemy spożyć sami. Staramy się jeść zdrowo i pragniemy, aby nasze zwierzaki też miały tę szansę. Jesteśmy fanami kasz, siemienia lnianego, naszych rodzimych warzyw i ziół. Po nie sięgamy więc najczęściej komponując receptury. Oczywiście podstawą składu jest to, co psy lubią najbardziej – mięso! Używamy tylko pełnowartościowego produktu.

Dziękujemy w języku waszych czworonogów:

Lata Kita”

Strona internetowa: www.latakita.pl


Obrazy i portrety, psie i ludzkie~

Shaqe, Bobe & Shinya

Strona internetowa / FB: facebook.com/Maria-Wojtanowicz-Art


Pluszowe rękodzieło tworzone na zamówienie~

Strona internetowa / FB: facebook.com/kitsewstudio


”  Pomysł na stworzenie Wuuff zrodził się z przeświadczenia, że nie spotkaliśmy idealnego rozwiązania na znalezienie nowego domu dla rasowych szczeniaków. Zarówno poszukujący szczeniaka, jak i hodowcy cierpią z powodu braku odpowiednich informacji lub możliwości komunikacji. Szukający szczeniaka nie mają informacji o zapleczu szczeniaka (o hodowcy, rodzicach psiaka, osiągniętych przez nich wynikach, badaniach lekarskich). Zdarza się również, że hodowca nie wie czy hodowany przez niego szczeniak trafi w odpowiednie ręce i do odpowiedniego domu.
Zrozumieliśmy, że potrzebna jest taka witryna, na której mogą się spotykać hodowcy i przyszli właściciele psów, gdzie mogą się poznać i budować wzajemne zaufanie. Na  otwartej i przejrzystej stronie internetowej Wuuff kupujący mogą znaleźć hodowców wybranej rasy i szczeniaki, czekające na nowych właścicieli. Jednocześnie zapewniamy bezpośredni kontakt z hodowcami tak, aby przyszli właściciele po rozmowie z hodowcą mogli podjąć odpowiedzialną decyzję o wyborze rasy i mieli świadomość potrzeb szczeniaka.
Wuuff zapewnia interfejs do bezpiecznych transakcji zakupu oraz gwarantuje, że zakupione szczeniaki bezpieczne i zdrowe dotrą do swoich nowych domów. Dopiero wtedy rozpoczynamy proces pełnej wypłaty dla hodowcy. Oferujemy łatwy i prosty sposób na odbieranie przez hodowców zaliczek, odbieramy i przechowujemy dokonane wpłaty.
Dodatkowo w razie potrzeby pomagamy w załatwieniu bezpiecznego rozwiązania na transport pupila do nowego domu, zdejmując ten ciężar z hodowcy.
Naszym celem na przyszłość jest rozpowszechnianie tego przejrzystego i dostępnego sposobu, który pomaga rasowym szczeniakom znaleźć nowy dom, ku zadowoleniu wszystkich. Ty również możesz nam pomóc w osiągnięciu tego celu, jeśli jesteś hodowcą danej rasy lub przyszłym właścicielem psa rasowego.”

Strona internetowa: www.wuuff.dog